HABERLER
:::: Erdemir ambar binası anahtar teslim sözleşmesi imzalanmış ve işe başlanmıştır.
:::: İçdaş Çelik Enerji tersane ve ulaştırma A.Ş 1 – 2 – 3 Çelikhane Bakır ve Çelik panel İmalat ve revizyon işleri devam etmektedir.
:::: Çolakoğlu ocak kapasite artırım pojesine başlanmıştır
:::: Erdemir 2.Yüksek fırın reline çelik konstrüksiyon işlerine başlanmıştır.
:::: İçdaş Elektrik Enerjisi Üretim ve Yatırım A.Ş. Bekirli termik santrali denizden su alma sistemi imalat ve montajı devam etmektedir.
:::: Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları A.Ş. YF2 Reline Projesi Kapsamında Çelik Konstrüksiyon İmalat İşlerine Başlanmıştır.
:::: Habaş İzmir foça sac haddanesi projesine başlanmıştır
:::: İçdaş Çelik Enerji tersane ve ulaştırma A.Ş çanak İmalat İşleri devam etmektedir.
:::: YDA Sabiha Gökçen Havalimanı Uçak Hangarı İmalat işlerine Başlanmıştır.
:::: İzmir Demir Çelik, Diler Demir Çelik, Asil Demir Çelik Firmalarına ait Revizyona yönelik imalat işleri Yapılmaktadır.

Kalite Politikasi

ERAN MÜHENDİSLİK PROJE END. İNŞ. TES. MONT. TİC. LTD. ŞTİ. OLARAK ;


En Önemli Sermayemiz, İnsan Kaynağımızdır;
Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi, çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü Şirketimiz ' e çekmek ve istihdam etmek insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak ve gelişmelerine imkan tanımak,işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak Eran Mühendislik' in kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.
Daima En İyi Olmak Vazgeçilmez Hedefimizdir;
Faaliyete başladığımız ilk günden itibaren en iyi olmayı hedef seçmiş ve misyonumuzu daima bu hedefe yönelik işler başararak sürdürmekteyiz.

Üstün İş Ahlakı ve Dürüst Çalışma İlkelerine Uymak Faaliyet Politikamızdır.
Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmekteyiz.

Resmi büyütmek için üstüne tıklayınız